Balcı, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında Kayapınar İlçemizde uygulanan başarılı projelerde görev alan öğretmenlerimize Başarı Belgesi takdim etti

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan Balcı tarafından 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında Kayapınar İlçemizde uygulanan başarılı projelerde görev alan öğretmenlerimize Başarı Belgesi takdim edildi.

İlçe Kaymakamımız ve Başkan V. Balcı, çocuklarımızın kitap okuma alışkanlığı kazanmaları, sanatsal ve kültürel faaliyetlere katılımlarının sağlanması, spor yapmalarının teşvik edilmesi, programlama ve kodlama eğitimleri ile tanışmaları ve teknolojiye ilgilerinin arttırılması amacıyla yapılan çalışmalar ve kurulan komisyonlarda aktif ve gönüllü olarak görev yapan öğretmenlerimize başarı belgelerini takdim etti.

Balcı, göreve başladığında öğretmenler ile yaptıkları toplantılarda planladıkları bir çok çalışmanın hayata geçirmiş olmaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederek, çalışmalarda emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ettiğini ifade etti.

Balcı, Başarı Belgeleri ile birlikte öğretmenlerimize kitap hediyesinde bulundu ve her zaman ifade ettikleri gibi bol bol kitap okuma tavsiyesinde bulundu.