Balcı Okuryazarlık Seferberliği Sertifika Töreni’ne katıldı

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan Balcı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşleri Emine Erdoğan Hanımefendinin himaye ve destekleriyle gerçekleştirilen “Okuma-Yazma Seferberliği” çalışmaları kapsamında eğitimini başarı ile tamamlayan kursiyerlerimiz için düzenlenen ‘Okuryazarlık Seferberliği Sertifika Töreni’ne katıldı.

 İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan Balcı, Okuryazarlık Seferberliği çalışmaları kapsamında Kayapınar İlçesi’nde ilgili tüm kamu çalışanlarının ve muhtarlarımızın emek verdiğini, Kayapınar Belediyesi olarak seferberlik çalışmaları kapsamında görev alan öğretmenlerimize ek ders ücreti ödendiğini ifade ederek, kısa süre içerisinde  8.810 vatandaşımıza ulaşıldığını söyledi.

Balcı, Okuryazarlık Seferberliği kapsamında görev alan tüm öğretmenlere gösterdikleri başarıdan dolayı teşekkür ettiğini ifade ederek, eğitim gören kursiyerlerimize bol bol kitap okumaları ve kendilerini geliştirmeleri tavsiyesinde bulunduğunu belirtti.