Kayapınar Belediyesi Tarafından Düzenlenen Yaz Spor Kurslarına 2500 Öğrencinin Kaydı Alındı

"Spora, Sanata, Bilgiye ve Eğitime Dost Kayapınar Belediyesi" olarak; 7 – 18 yaş grubundaki çocuk ve gençlerimize sporu sevdirmek ve onları spora yönlendirmek amacıyla açtığımız yaz spor kursları yoğun ilgi ve katılımla başladı.

2500 öğrenci kaydı alınan yaz spor kurslarında, Futbol, Voleybol, Basketbol, Karate, Tekvando, Jimnastik, Hentbol, Masa Tenisi, Atletizm, Yüzme, Satranç, Dart, Kort Tenisi, Kur'an Kursu, İngilizce ve Bisiklet branşlarında eğitim verilecek.

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan Balcı: “ Kayapınar Belediyesi olarak temel hedeflerimizden birisi, çocuklarımızı ve gençlerimizi sporla tanıştırmak ve onların spor yapmalarına imkan sağlamaktır. Belediye olarak spora, eğitime, bilgiye ve bilime büyük önem veriyoruz. “Sporun Pınarı Kayapınar’ın Çocukları Projesi" kapsamında dağıttığımız spor malzemeleri ve yaptığımız destekler ile Kayapınarlı öğrencilerimiz ciddi başarılar elde etti. Bu başarıların daha da artması için bugün "Yaz Spor Okulu" ile vatandaşlarımızın sporla ilgilenmelerine imkan sağlamaya devam ediyoruz. " dedi.