Kitap Dostu Kayapınar Belediyesi 2018 2019 Eğitim ve Öğretim Yılının Birinci Döneminde En Çok Kitap Okuyan Öğrencileri Ödüllendirdi

Kayapınar Belediyesi ve Kayapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün işbirliği ile öğrencilerimizin kitap okumalarını teşvik etmek amacıyla gerçekleştirilen “Kitap Okuma Etkinlikleri” çerçevesinde 2. Sınıftan 12. Sınıfa kadar en çok kitap okuyan öğrenciler belirlenerek, başarılı öğrencilere hediyeleri verildi.

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal KOÇ; Kayapınar ilçesindeki tüm okullarda kitap okuma etkinliklerini gerçekleştirildiğini ve çocuklarımızın bu etkinlikler ile kitapla buluşmalarını önemsediği ifade ederek, Kayapınar Belediyesi tarafından 55 okulda açılan Z Kütüphanelerinde bu etkinlikler ile öneminin arttığını belirtti.

KOÇ; Kayapınar Belediyesi olarak çocuklarımızın dünya çocukları ile rekabet edecek düzeye gelmeleri için çalıştıklarını vurgulayarak, etkinliklerde başarı gösteren 22 öğrenciyi makamında misafir etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk ERDAŞ, başarılı öğrencilerin okul idarecileri ve öğrencilerimizin katıldığı törende öğrencilerimize kitap ve akıllı saat hediyeleri takdim edildi.