İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr Ozan Balcı, Sporda Başarılı Öğrencileri Kabul Etti

İlçemiz Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sayın Dr. Ozan BALCI, Akşemsettin ve Talaytepe Ortaokulunun sporda başarılı öğrencilerini kabul etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzün düzenlediği organizasyonlarda Diyarbakır ili genelinde başarı sergileyen Akşemsettin Ortaokulu Minikler Futbol Takımı ve Talaytepe Ortaokulu Atletizm Takımı öğrencileri kupa ve madalyaları ile İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimizi ziyaret etti.

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızın Sporun Pınarı Kayapınar’ın Çocukları projesi ile spora verdiği destekten duydukları memnuniyeti ileten minik sporcularımız, kupalarını ve madalyalarını İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimize takdim etti.

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Balcı, çocuklarımızın sanatsal, bilimsel, sportif, kültürel faaliyetlerine katılımını artırmak için öğretmenlerimiz ile birlikte bir çok projenin hayata geçirildiğini belirterek, eğitim ile ilgili çalışmalarının artarak devam edeceğini belirtti.

Balcı, başarılı öğrencilerimizin ziyaretlerinden dolayı kendilerine ve öğretmenlerine teşekkür ederek, hediyelerini takdim etti.