İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr Ozan Balcı, Kayapınar İlçesinde Yapımı Devam Eden 23 Adet Yeni Park Alanlarında İncelemelerde Bulundu

Kayapınar Belediyesi tarafından Kayapınarlı çocuklarımızın ve yetişkinlerimizin sosyal yaşamlarını renklendirmek, ilçemizdeki yeşil alanları artırmak, modern ve huzurlu ortam oluşturmak amacıyla ilçemizin farklı mahallerinde başlattığımız 23 adet Park Yapım Projesi ile 360 dönümlük yeşil alan oluşturuyoruz.

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan Balcı; Kayapınar ilçemize kazandıracağımız 360 dönümü kapsayan 23 adet park alanında incelemelerde bulunarak devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan Balcı, "Çevre ve Doğa Dostu Kayapınar Belediyesi" olarak Diyarbakır’ın ve Kayapınarımızın daha modern, daha ferah bir görünüme kavuşmasını sağlayacak ve şuan atıl durumda bulunan alanlarda hayata geçirilecek Yeni Park Projeleri’nin kısa süre içerisinde tamamlanacağını vurgulayarak, ilimizin ve güzel ilçemiz Kayapınar'ın; kurduna kuşuna, havasına suyuna katkı  sağlayacak çalışmaların hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulundu.