İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr Ozan Balcı, Kayapınarlı Öğrencilerimizin Karne Sevincine Ortak Oldu ve Bol Bol Kitap Okumalarını Tavsiye Etti

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan Balcı, 2018-2018 Eğitim-Öğretim Yılının tamamlanması sebebiyle  Mevlana İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım töreninde öğrencilerimiz ve aileleri ile biraraya geldi.

Kayapınarlı Velilerimiz 2017-2018 Eğitim Yılında Kayapınar Belediyesi’nin desteği ile çocuklarının okullarından servisler ile alınarak tiyatro,sinema ve müze ile buluşturulduğunu, okullarına Z Kütüphane yapıldığını ve öğrencilerinin okuma alışkanlığı kazanmaları için kitap hediye edildiğini belirterek, Belediye Başkan Vekilimize verilen desteklerden dolayı teşekkür etti.

Karne Dağıtım töreninde öğrencilerimize yaz tatilinde bol bol kitap okuma tavsiyesinde bulunan ve kendilerine hediye kitap takdim eden İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan Balcı, öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve ailelerini 2017-2018 Eğitim Yılında gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik etti.