İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Ozan Balcı Başkanlığında, Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Ozan Balcı başkanlığında, Kayapınar İlçesinde görev yapan muhtarlar ile toplantı düzenlendi. Kayapınar Kaymakamlığı ve Kayapınar Belediye Başkanlığı birim müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda; Kayapınar Belediyesi Muhtarlıklar Müdürü Abdurrahman CENGİZ  ve Mahalle muhtarlarımız tarafından yapılan ortaklaşa çalışmalar ile Belediyemizin yapmış olduğu hizmetler ve ihtiyaç duyulan hizmetler mahalle bazlı olarak ele alındığı toplantıya, Kayapınar Kaymakamlığı ve Kayapınar Belediye Başkanlığının tüm birimlerinin yetkili amirleri katıldı.

Toplantı ile ilgili değerlendirmede bulunan Balcı, " Göreve başladığımda ilk toplantımı Muhtarlarımız ile yapmış, kendilerini önemsediğimi, onların devletimizin gözü, kulağı ve eli olduğunu ve yakın çalışma ortağımız olarak gördüğümü ifade etmiştim. Yaptığımız toplantıda hem muhtarlarımız hem de birim amirlerimiz ile bir aradayız.  Muhtarlarımız köylerindeki eksiklikleri bizlere bildiriyor, bende ilgili birim amirlerimize belirtilen hususlar ile ilgili çalışmaların yapılması ve ilgili raporlarının tarafıma sunulması talimatını veriyorum. Düzenli olarak yapacağımız toplantılarda çalışmaların aşamalarını görecek ve planlamalarını birlikte yapacağız.” Dedi.

Muhtarlarımız mahalleleri ile sorunları dile getirdi ve fikir alışverişinde bulunuldu. Kaymakamımız ve Belediye Başkan vekilimiz talepleri değerlendirerek, sorunların çözümü için ilgili müdürlerimize talimat verdi.

Balcı, toplantıya katılımlarından dolayı mahalle muhtarlarımıza teşekkür ederek, yaptıkları tüm iyi ve hayırlı işlerde yanlarında olacaklarını ifade etti.