İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Ozan Balcı, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri ile Değerler Eğitimine Yönelik Toplantı Yaptı

İlçemiz Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sayın Dr. Ozan BALCI başkanlığında, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri ile Değerler Eğitimi ve Arapça Dil Bilgisi Eğitimine  yönelik yıl boyunca yapılacak faaliyetlerin planlanması ve bu hususta ihtiyaç duyulacak ekipman ve malzemelerin belirlenmesi ile ilgili Cegerxwin Kültür ve Sanat Merkezinde toplantı yapıldı.

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Balcı, eğitim camiasının yaptığı görevi anlamlı ve kıymetli gördüğünü belirterek, öğretmenlerin öğrencilerimize yönelik tüm faaliyetlerde tam destek vereceklerini ifade etti.

Balcı, Öğretmenlerimize Değerler Eğitimi ve Arapça Dil Eğitimi faaliyetlerine yönelik yapmak istedikleri ancak imkânsızlıklardan dolayı yapamadıkları tüm faaliyetlerin gerçekleştirilmesinde tam destek vereceklerini ifade ederek, önümüzdeki eğitim yılına ait planlamalarının yer alacağı yol haritalarını belirlemelerini istedi.

Öğretmenlere güvendiğini ve onları çok sevdiğini ifade eden Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Balcı, 2017-2018 eğitim ve öğretim  yılında başarı dileklerinde bulunarak, toplantıya katılımlarından dolayı öğretmenlere teşekkür etti.