“Muhtarlarımız Vatandaşlarımızın temsilcisidir”

Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç, Kayapınar İlçesi’ndeki muhtarların sorularını dinledi. Köydeki sorunlar hakkında bilgi alan Başkan Kılıç, eksikliklerin giderilmesi için ilgili birimlere talimat verdi. 

Başkan Kılıç, Muhtarların vatandaşların temsilcileri olduğunu belirterek, “Siz kıymetli insanlara hizmet etmek bizim boynumuzun borcudur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan her fırsatta muhtarlarla bir araya geliyor. Bu da devletimizin muhtarlara verdiği önemi açıkça ortaya koymaktadır. Vatandaşlarımızın temsilcisi olarak muhtarlarımızı şahsım ve kurumum, her zaman çok önemsemekteyiz. Bugün de bir araya geldik. Zaman zaman gerçekleştirdiğimiz bu toplantılarla muhtarlarımız sorunlarını bize direkt söyleme fırsatı buluyor. İnşallah bu buluşmaları sürekli devam ettireceğiz.”

 Yapılan konuşmaların ardından tüm mahalle muhtarları tek tek söz alarak mahallelerindeki sorunları dile getirdi. Mahalle problemleri Başkan Kılıç ve bürokratlar tarafından not alınarak anında çözümler üretildi. Toplantı sonrası Başkan Kılıç, muhtarlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.