40 Mağdur İstihdam Edildi

Kayapınar Belediyesi’nce 40 Şehit, Gazi, terör mağduru ve engelli istihdam edildi. Belediyenin çeşitli birimlerinde istihdam edilen vatandaşlar, Kayapınar Belediye Başkanı Kılıç’a teşekkür etti.

Kayapınar Belediyesi’nde aralarında örgüt üyelerinin de bulunduğu 390 kişinin iş akitlerinin fesih edilmesinin ardından Kayapınar Belediyesi Başkanı Mustafa Kılıç’ın talimatı ile aralarında şehit ve Gazi yakını, terör mağduru ve engelli 40 kişi istihdam edildi.

BELEDİYE OLARAK YANLARINDAYIZ

Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç, Kayapınar Belediyesi olarak, şehitlerimizin yakınlarına ve gazilerimize pozitif ayrımcılık yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz ’’diyerek,’’ Şehitlerimiz, bizlerin bağımsız ve hür yaşaması için vatan uğruna canlarını feda etti, gazilerimiz ise canı pahasına savaştı. Onlar için ne kadar ayrımcılık yapsak azdır. Yerel yöneticiler olarak bizlerin de bu vatan için yapacağımız çok şeyler olduğunu düşünüyoruz. Kayapınar Belediyesi olarak, bundan böyle Şehitlerimiz, gazilerimiz ve terör  mağduru ailelere her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Bu destek çerçevesinde 8 şehit, gazi yakını, terör mağduru ve engelliyi belediyemize işe aldık. Belediye olarak üzerimize düşen her şeyi seve seve yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Bu vesileyle şehitlerimizi ve vefat eden gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, hayatta bulunan gazilerimize de sağlıklı uzun ömür diliyorum’’ dedi

BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR

Kayapınar Belediyesi’nde istihdam edilen Şehit ve Gazi yakınları ile Terör mağduru ve Engelliler ise, kendilerini işe yerleştiren Başkan Kılıç’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.