Başkan Kılıç, çalışmaları denetledi

Kayapınar Belediyesi Başkanı ve Kaymakam Mustafa Kılıç, Diclekent Mahallesi’nin en işlek bölgelerinden biri olan Diclekent dublekslerinde esnaf ve vatandaşların talebi üzerine yapılan kilit parke taşı döşeme çalışmalarını denetledi. Çalışmaları yerinde denetleyen Başkan Kılıç, hizmet alanında yoksun bırakılan Kayapınar ilçesinde alt ve üst yapı çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. 

 Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç, Diclekent Mahallesi’ndeki Diclekent Dublekslerinde vatandaşların ve esnafların talebi üzerine döşenen kilitli parke taşı çalışmalarını inceledi. Esnaflarla birebir görüşen Başkan Kılıç, yetkililerden bilgi aldı.

KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ

Kayapınar Belediye Başkanı ve Kaymakam Mustafa Kılıç, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince adını Dicle Kent Mahallesine veren Diclekent Dubleksleri bölgesinde başlatılan kilitli parke taşı döşeme çalışmaları yerinde inceledi. Beraberinde Başkan Yardımcısı Kemal Büyüktaş ve Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri ile birlikte incelemelerde bulunan Başkan Kılıç, işçilerle sohbet etti.

ESNAF VE VATANDAŞLARIN ÖNERİSİNİ DİNLEDİ

Diclekent dublekslerinde esnaflarla da görüşen Başkan Kılıç, çalışmalarla ilgili öneri ve taleplerini dinledi. Başkan Kılıç, Villalar bölgesinde çalışmaları denetledikten sonra Gaziler Mahallesi’nde tamamlanan asfalt çalışmalarını da denetledi.

“KAYAPINAR HİZMETE DOYACAK”

Kayapınar Belediye Başkanı ve Kaymakam Mustafa Kılıç, Yapacakları çalışmalarla Diclekent dubleksleri bölgesi ve Kayapınar İlçesi’ni modern bir hale getireceklerini ifade ederek, hizmet alanında yoksun bırakılan ilçede halkın ve esnafın önerileri doğrultusunda çalışma yürüttüklerini söyledi. Diclekent dublekslerinde 30 bin metrekare caddede kilitli parke taşı döşemelerinin başlatıldığını vurgulayan Başkan Kılıç, ayrıca 2 bin 500 metre asfalt döküleceğini vurguladı.