Bir Kitap Bin Dünya Projesi Kapsamında Dereceye Giren Öğrencilerimiz Ödüllerini İlçe Kaymakamımız Ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr Ozan Balcının Elinden Aldılar

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan Balcı, tarafından öğrencilerimizin okuma alışkanlığı kazanması amacı ile başlatılan “Bir Kitap Bin Dünya” Projesi kapsamında kitap okuma, resim, hikaye, masal ve deneme yarışmalarında dereceye giren öğrenci ve öğretmenlerimize hediye takdim edildi.

Kayapınar Belediyesi Cegerxwin Gençlik Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen ödül törenine, İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Dr. Ozan Balcı ile birlikte Kayapınar Kaymakamlığı ve Kayapınar Belediyesi Birim Müdürleri, öğretmenler, öğrenci velilerimiz ve dereceye giren öğrenciler katıldı.

Dereceye giren öğretmen ve öğrencilerimizi hediyelerini takdim eden İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan Balcı, Dünya’nın hızla değiştiğini ve geliştiğini ifade ederek, “Çocuklarımızın dünya çocukları ile rekabet edebilmesi için kendilerini yetiştirmeleri gerekiyor. Dünyanın gelişimine ayak uydurabilenler, kendini hazır hissedenler bu gelişime ayak uydurabilecektir. Bilgi olmadan dünyayı yakalamamız mümkün değil, kitapta bilgiye ulaşmanın en güzel aracıdır. Bir Kitap Bin Dünya projesi ile Dünya’da ve Türkiye’de yazımsal türlerin değişik alanlarında nitelikli kitapları, çocuklarımızla buluşturuyoruz. Gayemiz çocuklarımızın kitap okuma alışkanlığını kazanmalarıdır.” Dedi.