KAYAPINAR BELEDİYESİNDEN SPORA DEV DESTEK

Kayapınar İlçesindeki okullarımızda eğitim gören çocuklarımızın okuma-yazma alışkanlığı kazanmalarının sağlanması amacıyla daha önce hayata geçirdiğimiz  52 adet Z Zenginleştirilmiş Kütüphane ve okul kütüphanelerine 500 bin kitap temini projelerinin tamamlanmasının ardından spor projelerine tam destek veriyoruz.

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan Balcı, Kayapınar Belediyesinin tüm imkanlarını Kayapınarlı çocuklarımızın dünya çocukları ile rekabet edecek düzeye gelmeleri için seferber edildiği ifade ederek,  çocuklarımız için hayata geçirilen sportif projelerin bir kısmının Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın desteği ile hayata geçirileceğini belirtti.

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan Balcı ve Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından düzenlenen imza töreninde projeler hakkında bilgi veren Balcı, 20 Adet Voleybol-Basketbol Sahası, 10 adet Halı Saha, 2 adet Gençlik Merkezi, 2 adet Yeni Nesil Kapalı Spor Salonu ve 2 adet Kapalı Yüzme Havuzu projelerinin kısa süre içerisinde tamamlanacağını ifade etti.

Balcı açıklamasında, Kayapınar Belediyesi olarak Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’mızın destekleriyle hayata geçirilecek  projelerimizin Kayapınar İlçesinde okul sporlarının gelişimi, sağlıklı ve sporcu nesillerin yetişmesinin altyapısını oluşturacağını vurgulayarak, gençlerimize katkı sunacak anlamlı desteklerinden dolayı Spor Toto Teşkilat Başkanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür etti.