KAYAPINAR KAYMAKAMLIĞI SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFINA BAĞLI AİLE DESTEK MERKEZLERİMİZDE REGAİP KANDİLİ MÜNASEBETİYLE MEVLİT OKUTULARAK DUALAR EDİLDİ

Kayapınar Kaymakamlığına bağlı Aile Destek Merkezlerimizde Regaip Kandili münasebetiyle Mevlit okutulup dualar edildikten sonra, Kadın Kursiyerlerimiz  Hz. Süleyman ve 27 Sahabe’nin türbelerine götürüldü.    

Öncelikle Afrin Şehitlerimiz olmak üzere tüm Şehitlerimizin ruhuna Mevlid ve Yasin okunduktan sonra, başta vatan savunucularımız olan kahraman askerlerimiz olmak üzere; birliğimizi beraberliğimizi bozacak bütün hain girişimler karşısında Devletimizi ve Milletimizi koruması üzerine bolca dualar edildi. Mevlit sonrası Aile Destek Merkezlerimizde Eğitim gören Kadın kursiyerlerimiz Hz. Süleyman Türbesi ve  27 Sahabenin türbelerine götürülerek ibadetlerine orada devam ettiler.

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Dr. Ozan Balcı’nın ikramda bulunduğu tatlılar, ADEM Merkezlerimizde bütün kursiyer ve vatandaşlarımıza dağıtıldı.