KAYAPINAR’DA BİR YENİLİK DAHA

Kayapınar Belediyesi, eğitime destek amaçlı okullarda öğrencilerin temiz bir ortamda kalmaları için çalışmalar yürütüyor. Kayapınar Belediyesi Başkan Vekili Ozan Balcı’nın talimatıyla başlatılan uygulama ile Belediye Temizlik Müdürlüğü ekipleri, ilçe merkezi ve köy okullarının iç ve dış çevresini genel bir temizlikten geçirecek. 

Kayapınar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan 10 kişilik Okul temizlik ekibi, ilk olarak Talaytepe Mahallesindeki Mehmet Akif İnan İlkokulunda temizlik çalışmasını tamamladı.

Okullarda yürütülen temizlik çalışmalarında, yol süpürme aracı, yıkama aracı ve çöp toplama aracı kullanıldı. Aralıksız çalışan temizlik ekipleri, Kayapınar İlçe merkezi ve köy okullarını temizleyecek.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, geleceğimiz teminatı olan çocuklarımızın hijyenik bir ortamda eğitim almaları için Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde Okul temizlik ekibi kurduklarını, temizlik çalışmalarının Kayapınar ilçe merkezi ve köylerdeki tüm okulları kapsayacağını ifade ederek, emeği geçen personellere teşekkür etti.