KAYAPINAR’DAKİ OKULLARA 50 ADET Zenginleştirilmiş KÜTÜPHANE YAPILIYOR

İlçemiz Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sayın Dr. Ozan BALCI başkanlığında, Kayapınar İlçemizdeki 50 adet Okulumuzda kurulacak Z Kütüphaneler ile ilgili çalışmalar devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından kurulan kitap okuma komisyonu tarafından Z Kütüphanelerde yer alacak kitaplar ile ilgili  yürütülen çalışmaların değerlendiği toplantıya  katılan İlçe Kaymakamımız, çalışmaların titizlikle devam ettiğini ve kısa süre içerisinde Kayapınar İlçemizdeki  50 okulumuzda Z Kütüphanelerin kurulacağını belirtti.

Balcı, Kayapınar’da  okullarda eğitim gören tüm çocuklarımıza bilgiye erişimde fırsat eşitliği sağlamayı amaçladıklarını vurgulayarak içerisinde sesli ve elektronik kitaplarında yer aldığı, modern ve estetik tasarımı ile  okuma zevki uyandıracak, şık ve ferah 50 adet Z Kütüphane’yi kısa süre içerisinde tamamlamayacaklarını ifade etti.

İlçe Kaymakamız ve Belediye Başkan Vekilimiz Balcı, yapılan yatırımların öğrencilerimizin gelişimine yapacağı katkıdan dolayı memnuniyet duyacaklarını dile getirdi.