KAYMAKAMIMIZ BALCI, İÇİŞLERİ BAKANIMIZ SAYIN SOYLU’NUN KATILDIĞI TOPLANTIDA KAYAPINAR BELEDİYEMİZİN ÇALIŞMALAR VE PROJELER HAKKINDA BİLGİ VERDİ

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Ozan BALCI, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU’nun Büyükşehir Belediyesi’nde düzenlediği toplantıya katılarak, Kayapınar Belediyemizin yaptığı projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Dr. Ozan BALCI, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU’nun Büyükşehir Belediyesi’ne yaptığı ziyarette eşlik etti. Ziyarette, Bakan Soylu'nun yanı sıra, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Diyarbakır, Şanlıurfa, Bingöl, Muş, Tunceli, Batman, Elazığ ve Mardin valileri, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Ali Çardakçı, 7. Kolordu Komutanı Tümgeneral Sinan Yayla, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Halis Zafer Koç, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu ve İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan eşlik etti.

Belediye şeref defterini imzalayan Soylu, Atilla ve merkez ilçelerde görevlendirme yapılan belediye başkan vekillerinden yapılan projeler hakkında bilgi aldı.

KAYMAKAMIMIZ BALCI, PROJELERİ ANLATTI

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Dr. Ozan BALCI, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU’nun Büyükşehir Belediyesi ve merkez ilçe belediyelerine kayyum olarak atanan başkan vekillerinin hazır bulunduğu toplantıya katıldı. Kaymakamımız Sayın BALCI,  Kayapınar Belediyesi tarafından yürütülen proje ve çalışmalar ile 2018 yılında yapılması planlanan projeler hakkında bilgi verdi.