Kayapınar İlçesinde Üşüyen Çocuk Kalmayacak

Kayapınar Kaymakamlığı ve Kayapınar Belediyesinin başlattığı “Kayapınar Hızır” projesi ile ilçemizde eğitim gören çocuklarımızın ihtiyaç duyduğu “kışlık giyisi ve kışlık ayakkabı” sahiplerine hediye edilmek üzere okul idarecilerimize teslim edildi.    

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr.Ozan Balcı’nın; talimatı ile “fakir-fukara, yetim-öksüz, şehit-gazi yakını, annesi babası tarafından terkedilmiş v.b.” durumdaki tüm dezavantajlı çocuklarımızın tespit edilmesiyle belirlenen ihtiyaç sahibi 3000 çocuğumuza kışlık bot ve kaban hediyeleri okul idarecileri ve öğretmenlerine teslim edildi.   

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan Balcı, daha önce de ifade ettikleri gibi Kayapınar İlçesinde mağdur ve ihtiyaç sahibi hiç kimseyi bırakmayacaklarını ve devletimizin tüm imkânlarının dezavantajlı vatandaşlarımız için seferber edildiğini belirtti.

Balcı, “Okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz tarafından bizlere 3000 öğrencimizin kışlık “kışlık giyisi ve kışlık ayakkabı” ihtiyacı olduğu bildirildi. Bu talepleri kısa süre içerisinde karşılayarak, öğrencilerimize dağıtımı yapılması üzere “kışlık giyisi ve kışlık ayakkabı”  hediyelerini teslim ediyoruz. Çocuklarımızı çok seviyoruz ve bütün ihtiyaçlarında her zaman destekçisi olmaya devam edeceğiz.” Dedi.