Kayapınar İlçesinde Üşüyen Çocuk Kalmayacak

Kayapınar Kaymakamlığı ve Kayapınar Belediyesinin başlattığı Kayapınar Hızır Projesi ile okullarımızda eğitim gören çocuklarımızın ihtiyaç duyduğu kışlık mont ve ayakkabı sahiplerine teslim edilmeye devam ediliyor.

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr.Ozan Balcı’nın,  okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz ile yaptığı toplantılarda fakir-fukara, yetim-öksüz, şehit-gazi yakını, annesi babası tarafından terkedilmiş v.b. durumdaki tüm dezavantajlı çocuklarımızın tespit edilmesiyle ilgili vermiş olduğu talimat ile belirlenen ihtiyaç sahibi 2400  çocuğumuza daha  kışlık bot ve kaban hediyeleri okul idarecileri ve öğretmenlerine teslim edildi.   

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan Balcı, daha önce de ifade ettikleri gibi Kayapınar İlçesinde mağdur ve ihtiyaç sahibi hiç kimseyi bırakmayacaklarını ve devletimizin imkanlarının dezavantajlı vatandaşlarımız için seferber edildiğini belirtti.

Balcı, “Kasım ayında 6000 öğrencimize kışlık mont ve ayakkabı hediyelerini gönderdik. Okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz tarafından bizlere 2400 öğrencimizin daha kışlık ayakkabı ve mont ihtiyacı olduğu bildirildi. Bu talepleri kısa süre içerisinde karşılayarak, öğrencilerimize dağıtımı yapılması üzere kışlık ayakkabı ve mont hediyelerini teslim ediyoruz ve böylece toplam 8400 öğrencimizin kışlık ayakkabı ve mont ihtiyacını karşılamış oluyoruz. Çocuklarımızı çok seviyoruz ve bütün ihtiyaçlarında her zaman destekçisi olmaya devam edeceğiz.” Dedi.