Kayapınar Belediyesi Hızır Projesi ile Vatandaşların Evlerine Misafir Olmaya Devam Ediyor

Kayapınar Belediyesi tarafından hayata geçirilen :Kayapınar Hızır Projesi" kapsamında ev ziyaretlerine devam ediliyor. Bu ziyaretlerde vatandaşların ayağına giderek ev ziyaretlerini gerçekleştiren bazen yaşlı bir vatandaşın saçlarını keserek, bazen ev temizliğini yaparak, bazen yeni doğmuş bir bebeğe ilk hediyesini takdim ederek, bazen bir annemizin ihtiyaç duyduğunu bebek mamasını, çocuk arabasını temin ederek,  bazen evde bakıma ihtiyaç duyan bir vatandaşın ihtiyaçlarını gidererek devlet- millet birlikteliğini sağlamaya devam ediyor.

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, Kayapınar Belediyesi Hızır Projesi'nde görev alan personellerinin Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın ve  İlçe Kaymakamı/Belediye Başkan V. olarak kendisinin selamları ile vatandaşlarımızın evlerine misafir olduklarını ifade ederek, şu ana kadar 50.000 haneye ziyaretlerin gerçekleştirildiğini belirtti.

Balcı, bu ziyaretlerde vatandaşımızın gönüllerine dokunduklarını ve onlara verdikleri önemi gösterdiklerini vurgulayarak ziyaretlerde hem Kayapınar ilçesinde devam eden kamu yatırımlarını vatandaşa aktardıklarını hem de Kayapınarlı hemşehrilerinin Kayapınar Belediyesi'nden beklediği hizmetleri öğrendiklerini ve onların talepleri doğrultusunda çalışmalarını belirlediklerini söyledi.