Kayapınar Belediyesi’nden Kültür Gezisi

Kayapınar Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü personellerine yönelik Malatya Darende İlçesi ve Elazığ Harput İlçesine yönelik Kültür Gezisi düzenlendi. Geziye katılan personeller, desteklerinden dolayı Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç’a teşekkür etti. 

Kayapınar Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü personellerine yönelik Kültür Gezisi düzenlendi. Malatya Darende ve Elazığ’ın Harput İlçesi’ndeki tarihi ve kültürel yerlerini ziyaret etti.

Kayapınar Belediyesi, Kültür işleri Müdürlüğü bünyesinde görevli personele yönelik Kültür Gezisi düzenledi. Kültür Müdürlüğü bünyesindeki çeşitli birimlerde görev yapan 17 personel, Kültür İşleri Müdürü Mustafa Çelik ile birlikte ilk olarak Elazığ’ın Harput İlçesi’ndeki tarihi yerlerini ziyaret etti. Arap Baba Türbesi’ni ve eski Harput bölgesini ziyaret eden personeller, daha sonra Malatya’nın Darende İlçesi’ne geçti. Darende İlçesi’ndeki Somuncu baba türbesi, doğa harikası olan Tohma Kanyonunu gezdi.

PERSONELLERDEN BAŞYKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR

Personeller, düzenlenen Kültür Gezisine desteklerinden dolayı Başkan Kılıç’a teşekkür ederek, “Başkanımız bizi her zaman düşündüğünü göstermiştir. Bu gezi bize verilen değerin açık göstergesidir. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz" dedi.