Kayapınar Hızır Projesi Kayapınarlı Çocukların Hayallerini Gerçekleştirmeye Devam Ediyor

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Dr. Ozan Balcı’nın, Kayapınar Hızır Projesi kapsamında İlçemizdeki fakir-fukara, yetim-öksüz, engelli, şehit-gazi yakını çocuklar başta olmak üzere tüm ihtiyaç sahibi öğrencilere mektup gönderdiği mektuba cevap veren 1088 öğrencimizin giyim ile ilgili talepleri okul idarecileri ve öğretmenlerine teslim edildi.  

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Balcı, Kayapınar Hızır Projesinin sosyal ve katılımcı belediyecilik anlayışının en güzel örneklerinden biri olacağını ifade ederek, şu anda Kayapınar Belediyesinin 100 personelinin proje kapsamında Kayapınarlı hemşerilerimize yardım için seferber olduğunu belirtti.

Balcı, Kayapınar Hızır Projesinin  alt faaliyetlerinden biri olan “Kaymakamınızdan Mektup Var” projesi ile  3054 öğrencinin taleplerini aldıklarını ve bir kısmının daha önce karşılandığını vurgulayarak,  öğrencilerimiz arasından giyim paketi talep eden 1088 öğrencimize eşofman, spor ayakkabı ve kazaktan oluşan hediye paketlerinin öğrencilerimize dağıtılmak üzere teslim etmekten memnuniyet duyduklarını ve 3054 öğrencimizin kardeşleri ile 5000 çocuğumuzun taleplerini karşılayacaklarını söyledi.