Kayapınarlı Gençler Kapalı Yüzme Havuzu Kompleksi Tesisi, Gençlik Merkezine ve Açık Yüzme Havuzlarına Kavuşuyor

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan BALCI ile Gençlik Spor İl Müdürü Mehmet DEMİR, Kayapınar İlçesinde 2018 yılında yapılması planlanan yatırım yerlerinde incelemelerde bulundu.

Kayapınar Belediyesi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğünün yürüteceği çalışmalarla Tam Olimpik, Yarı Olimpik ve Eğitim Amaçlı havuzun yer aldığı  Kapalı Yüzme Havuzu Spor Kompleksi Tesisi, Gençlik Merkezi ve Açık Yüzme Havuzları yapılacaktır.  2018 yılından başlaması ve yaklaşık 35 Milyona mal olacak bu 3 büyük projenin en kısa zamanda tamamlanması planlanmaktadır.

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Balcı, Kayapınar İlçesindeki vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu tüm hususları tespit ettiklerini, gençlerimizin spor yapacağı ve kaliteli zaman geçirebileceği yatırımlara ihtiyaç duyulduğunu belirterek, kamu kurum ve kuruluşlarının tüm imkânları ile Kayapınarlı vatandaşlarımızın hizmetinde olduğunu ifade etti.

Balcı, Kayapınarlı gençler için yatırım programına alınan Kapalı Yüzme Havuzu Kompleksi, Gençlik Merkezi ve Açık Yüzme Havuzunun hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulundu.