Kaymakam Dr Balcı, Din Görevlileri İle Bir Araya Geldi

Kayapınar Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan BALCI, Kayapınar ilçesinde camilerde görev yapan Din görevlileri (Müezzin ve İmam-Hatip) ile bir araya geldi. Kayapınar İlçe Müftüsü Mehmet Sırrı ŞIK’ın katıldığı tanışma toplantısında imamlara hitap eden Kayapınar Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan BALCI, İbadet aşkıyla insanlara dokunulması gerektiğine değinerek, “Sizleri ekip arkadaşım olarak görüyorum. Sizler yalnız din adamı değil, aynı zaman da milletin sorunlarıyla ilgilenen, milletin dertlerini dert olarak gören insanlar olarak kabul ediyoruz” dedi.

“KAYAPINAR’A HİZMET İÇİN BURADAYIZ”

“Diyarbakır’a ve Kayapınar’a hizmet için buradayız” diyen Başkan Vekilimiz Dr. Ozan BALCI, “Ben çaresizlerin, garibanların, kimsesizlerin, öksüzlerin dostuyum. Görev yaptığınız yerlerde bildiğiniz fakir, fukara veya yoksul varsa onların sorunlarının giderilmesine yardımcı olun.” Dedi.

CAMİLERİN TEMİZLİĞİ İÇİN KAYAPINAR BELEDİYESİ EKİP KURDU

Camilerin temizliği için Belediye tarafından temizlik ekipleri kurulduğunu ifade eden Kaymakamımız BALCI, Camilerin ihtiyaçlarının giderilmesinde (WC, Lavabo, Abdesthane gibi) din görevlilerimizin yanlarında olduğunu söyledi.  Kaymakamımız BALCI, Din görevlilerin Camiler ve Din Görevlileri Haftasını da kutladı.