Kaypınar Belediyesi Sevgi Korosu Güneydoğu Anadolu Bölgesinin En Büyük Çocuk ve Gençlik Konseri'nde İzleyicilerden Tam Not Aldı

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan BALCI’nın talimatıyla; Cegerxwin Gençlik Kültür ve Sanat Merkezi'nde eğitim gören çocuk ve gençlerin yer aldığı 150 kişilik "Sevgi Korosu" oluşturuldu.

Cegerxwin Gençlik Kültür ve Sanat Merkezi'nde;  farklı dil ve türde şarkılar seslendirebilen çocuk ve gençlerimizin yer aldığı 150 kişilik "Sevgi Korosu", çeşitli eserleri başarılı bir şekilde yorumlayarak ilk kez verdikleri konserin mutluluğunu yaşadılar.

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan BALCI; “Kayapınar Belediyesi olarak, hayata geçirdiğimiz projeler ile birçok alanda vatandaşlarımızın eğitimlerine katkıda bulunarak kültür ve sanat alanlarında çocuk ve gençlere yönelik açılan kurslar ile onları geleceğe hazırlıyoruz.

Eğitimi sadece akademik bir faaliyet olarak görmüyoruz. Çocuk ve gençlerimizin bedensel, ruhsal, bilimsel, sanatsal ve kültürel anlamdaki gelişimlerini çok önemsiyoruz. Öğretmenlerin ve öğrencilerimizin başarılarını paylaşmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

BALCI; çocuklarımızın bilimsel, kültürel ve sanatsal başarılarını önemsediğini vurgulayarak, “Sevgi Korosu"nda emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür etti.