Kilitli Parke ve Kaldırım Çalışmaları Tamamlanma Aşamasında


SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Kırsal Mahallelerimizde 320.000 metrekare Kilitli Parke Taşı, İlçe Merkezinde 56.000 metrekare Kaldırım Yapımı Çalışmaları Tamamlanma Aşamasında.

            İlçemizin kırsal mahallelerinde ulaşım sıkıntısına son vermek için başlattığımız, Kilitli Parke Taşı yapımı işi tamamlanma aşamasına gelmiştir. Belediyemiz tarafından 2017 yılında başlatılan çalışmalar ile 40.000 metrekare  kaldırım ve 302.436 metrekare kilitli parke döşenmiştir. Devam eden çalışmalarımız ile birlikte yıl sonuna kadar 56.000 metrekare kaldırım ve 320.000 m2 kilitli parke taşı döşenerek halkımızın hizmetine sunulmuş olacaktır.

Yapılan çalışmalar ile ilgili değerlendirmede bulunan, Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Dr. Ozan BALCI, Kayapınar Belediyesi hizmet sınırları içerisinde bulunan Kırsal mahallelerimizdeki vatandaşların yaşam kalitelerini yükseltmenin öncelikli görevleri arasında olduğunu belirterek, yıl sonuna kadar 320.000 m2 alanda kilitli parke taşı yapımı ve İlçe merkezinde 56.000 metrekare kaldırım yapımı çalışmalarını tamamlayacaklarını ifade etti. Belediye ekiplerinin sahada olduğunu belirten Balcı, bütçe dolayısı ile eksik kalan alanların belirlendiğini ve bu yıl yapılamayan alanların,  önümüzdeki yıl yatırım programına alınacağını ve ulaşım sıkıntısının tamamen giderilmesini hedeflediklerini belirtti.

Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz yapılan çalışmalar dolayısı ile vatandaşlarımızın günlük yaşamlarında zaman zaman sıkıntılar yaşanabildiğini ve İlçe halkına gösterdiği anlayıştan dolayı teşekkür ettiğini ifade ederek, yapılan yatırımların Kayapınar İlçesine hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.