Kış Spor Kursları yoğun ilgi ve katılımla başladı

"Spora, Sanata, Bilgiye ve Eğitime Dost Kayapınar Belediyesi" olarak; çocuk ve gençlerimize sporu sevdirmek ve onları spor yapmaya yönlendirmek amacıyla açtığımız “Kış Spor Kursları” yoğun ilgi ve katılımla başladı.

Kayıt işlemleri devam eden kış spor kurslarında, Futbol, Voleybol, Basketbol, Karate, Tekvando, Jimnastik, Hentbol, Masa Tenisi, Atletizm, Satranç, Dart, Kort Tenisi ve Bisiklet branşlarında eğitim verilmektedir.

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan BALCI: “Kayapınar Belediyesi olarak temel hedeflerimizden birisi, çocuklarımızı ve gençlerimizi sporla tanıştırmak ve onların spor yapmalarına imkan sağlamaktır. Belediye olarak spora, eğitime, bilgiye ve bilime büyük önem veriyoruz.

"Sporun Pınarı Kayapınar'ın Çocukları Projesi" kapsamında dağıttığımız spor malzemeleri ve yaptığımız destekler ile Kayapınarlı öğrencilerimiz ciddi başarılar elde etti. Bu başarıların daha da artması için "Kış Spor Kursları" ile vatandaşlarımızın sporla ilgilenmelerine imkan sağlamaya devam ediyoruz. " dedi.