Tokat İl Valiliği Görevine Terfi Eden İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan V Dr Ozan Balcı, Sevenleri Tarafından Uğurlandı

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan V. Dr. Ozan Balcı,  Valiler Kararnamesi ile atandığı Tokat İl Valiliği görevini ifa etmek üzere sevenleri, arkadaşları, dostları tarafından uğurlandı. 

Diyarbakır Havalanın da Tokat İl Valiliği görevine atanan Balcı’yı bekleyen sevenleri kendisini alkışlar ve dualarla yeni görevine gönderdi. Diyarbakır Havaalanında kendisini seven yüzlerce Diyarbakırlı hemşehrimiz ile tek tek ilgilenen ve vedalaşan Balcı;

“Göreve başladığı ilk günden itibaren yılmadan, yorulmadan, pes etmeden, canla başla Diyarbakırlı vatandaşlarımızın hayat standardını yükseltmek, yaşamını kolaylaştırmak için değer üretmeye çalıştım. Sizlerin gösterdiği sevgi ve misafirperverlik bir kez daha görevimizi layıkıyla yapabildiğimizi gösteriyor. 

Sizlerle tanışmak, dostluklar edinmek ve Diyarbakır’a hizmet etmek bizim için büyük bir onurdu. Sizlerin sevgisini kazanmanın ve görevimi yapmış olmanın haklı gururu ve mutluğu ile ayrılıyorum.

Diyarbakırlı hemşehrilerim;  hakkım var ise helal ediyor ve haklarınızı helal etmenizi rica ediyorum.  Allah’a emanet olun.” Dedi.

Havalanında kendisini uğurlamak için gelen kamu kurum müdürleri, iş adamları ve sivil toplum örgütleri tarafından Diyarbakır ilinde yaptığı başarılı çalışmalar dolayısıyla İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan V. Balcı’ya plaketler takdim edildi.