YEŞİL BİR KAYAPINAR İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Kayapınar Belediyesi tarafından, yeşil bir İlçe yaratma sloganı ile yürütülen çalışmalarda  yapımı tamamlanan park ve bahçeler ziyaretçilerini bekliyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından bakım ve onarım çalışmalarında kullanılmak üzere yetiştirilen 5500 ağaç ve 290 bin adet mevsimlik çiçeğin Kayapınar İlçesindeki Park ve Bahçelere dikimi gerçekleştirildi.  Kayapınar Belediye ekiplerinin kendi üretimi ile gerçekleştirilen bu faaliyetlerin yanında 13 Parkta spor  aletleri, çocuk oyun grupları, yürüyüş yolları, oturma ve dinlenme yerleri tamamen yenilenerek, Kayapınarlı vatandaşlarımızın hizmetine açıldı. Hizmete açılan parklarda yaşanan su sıkıntısının giderilmesi için ayrıca 6 adet  Su Sondaj Kuyusu ve 6 adet Su Deposu yapımı kısa sürede tamamlanarak faaliyet vermeye başlayacaktır.

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sayın Dr. Ozan Balcı,  yapılan çalışmalarda emeği geçen tüm personele teşekkür ettiğini belirterek, vatandaşlarımızın park ve bahçeleri gönül rahatlığı ile kullanmalarından memnuniyet duyacaklarını dile getirdiler.