Yaşlılara moral veren etkinlik

Kayapınar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nce, evde bakım hizmetlerinden yararlanan yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlara yönelik bir etkinlik düzenlendi. Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç’ın talimatı ile düzenlenen etkinlikte, yaşlılara dengbej dinletisi yapıldı. Pasta ve çiğköfte ikramında bulunulan etkinlik ayda bir düzenlenecek. 

‘İnsan Odaklı’ Belediyecilik anlayışı ile hizmetlerini sürdüren Kayapınar Belediyesi, Evde Bakım Hizmetlerinden faydalanan yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlara yönelik bir etkinlik düzenlendi. Evde Bakım Hizmetleri Merkezi’nde daha önce Çamaşırhane olarak hizmet veren etkinlik odasında düzenlenen etkinliğe Kayapınar Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Çebe ve Birim Müdürleri katıldı.

YAŞLILARLA SOHBET EDİLDİ

Belediye Başkan Yardımcısı Çebe ve birim müdürleri, etkinlik öncesi yaşlılarla sohbet etti. Dengbej dinletisinin de yapıldığı etkinlikte pasta kesildi. Yaşlılara büyük mutluluk yaşatan etkinlikte, ikramlar eşliğinde eğlenceli dakikalar yaşandı. Etkinlik ayda bir düzenlenecek.

Hayatlarında ilk kez bir etkinliğe katılan yaşlı vatandaşlar, etkinliği düzenleyen Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç’a teşekkür etti.

YAŞLILARA SAHİP ÇIKMAK GEREKİYOR

Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç ise, yaşlıların hiç bir zaman unutulmaması gerektiğini ve tüm halkımızın yaşlılara sahip çıkması gerektiğini söyledi. Belediye olarak böylesi bir etkinliği farkındalık yaratma adına yaptıklarını da ifade eden Kılıç, yaşlılar ile konuşup dertleşmenin bile onlara çok büyük moral olduğunu sözlerine eklendi.