Başkan Kılıç, Başkan Atilla’yı ağırladı

Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’yı makamında ağırladı. Kayapınar Belediyesi’nin yaptığı çalışmalar ve projeler hakkında Başkan Atilla’ya bilgi veren Başkan Kılıç, Büyükşehir Belediyesi ile ortak çalışmalar yapmak istediklerini söyledi.

İçişleri Bakanlığı’nca yapılan görevlendirmenin ardından hizmet atağını başlatan Kayapınar Belediyesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’yı ağırladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’yı kapıda karşılayan Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç, makamında bir süre görüştü. Kayapınar Belediyesi’nin 4 aylık çalışmaları projeleri hakkında bilgi veren Başkan Kılıç, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Kayapınar’da halka yönelik ortak hizmetler yapmak istediklerini söyledi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla ise, Kayapınar Belediyesi’nde yapılan görevlendirmenin ardından başlatılan hizmetleri yakından takip ettiklerini belirterek, Büyükşehir Belediyesi olarak hizmetlere destek vereceklerini ve ortak projeler üreteceklerini vurguladı. Başkan Atilla, Kayapınar Belediyesi ile sürekli istişare içinde olacaklarını sözlerine ekledi.

Ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.