Başkan Kılıç’a sevgi seli

Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç, ziyaret ettiği her yerde özellikle gençler ve çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç, gerçekleştirdiği mahalle gezilerinde, etkinliklerde, sokak ve caddelerde çocuklarla sohbet etmeyi de ihmal etmiyor. Sürekli halkın arasında olmayı tercih eden Belediye Başkanı Kılıç, gerek belediye de düzenlediği halk günlerinde ve gerekse vatandaşlarla karşılaştığı her ortamda onlarla selamlaşıp sohbet ederken, yanlarındaki çocuklarla da yakından ilgileniyor.

BAŞKAN KILIÇ’IN ÇOCUK SEVGİSİ

Belediye Başkanı Mustafa Kılıç, Temel eğitimden orta eğitime geçiş sınavında başarılı olan 40 öğrenciye yönelik Kapadokya gezisinin uğurlama töreninde vatandaşların ve gençlerin ilgisiyle karşılaştı. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Kılıç, taleplerini ve sıkıntılarını dinleyerek, not aldırdı.

Çocukların kendisine olan ilgisini karşılıksız bırakmayan Belediye Başkanı Kılıç, gençler ve vatandaşlarla tek tek ilgilenerek istekleri üzerine fotoğraf çektirdi. Annesinin yanındaki çocuğu kucağına alan kucağına aldığı bir çocukla yakından ilgilenen Başkan Kılıç, törenin sonuna kadar çocuğu kucağından indirmedi. Kılıç, kendisini karşılayan çocuklara da oyuncak vermeyi ihmal etmedi.

“ÇOCUKLARA HER ZAMAN VAKİT AYRIMAK GEREKİR”

Halkın içinde olması nedeniyle çocukların da sevgisini kazanan Başkan Mustafa Kılıç, çocuklara her zaman vakit ayırmak gerektiğini söyledi. Belediye Başkanı Kılıç, “Hizmetlerimizin temelinde geleceğimiz olan çocuklarımız var. Özellikle gençlerimize ve çocuklarımıza yönelik hizmetlerimiz sürüyor. Her gittiğimiz yerde çocuklarımızın isteklerini de göz önüne aldık. Buna göre hizmetler üretmeye çalıştık, çalışıyoruz” diye konuştu.