Kayapınar Turnuvadaki ilk galibiyetini aldı (3-2)

Diyarbakır Valiliği tarafından düzenlenen Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce organize edilen Kurumlar arası futbol turnuvasına katılan Kayapınar Kaymakamlığı ikinci maçta karşılaştığı Vergi Dairesi Başkanlığı takımını 3-2 yendi. Turnuvadaki ilk galibiyetini alan Kayapınar Kaymakamlığı futbol takımı Çarşamba günü gruptaki üçüncü maçı Sur Kaymakamlığı ile karşılaşacak.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Diyarbakır’da “19 Mayıs Kurumlararası Valilik Kupası” Futbol müsabakası başladı. 2 Mayıs tarihinde başlayan ve 18 Kurumun futbol takımının katıldığı müsabakalar 18 Mayıs’taki final maçı ile sona eriyor.

4 Gruptan oluşan turnuvaya katılan Kayapınar Kaymakamlığı, turnuvanın ikinci maçında karşılaştığı Vergi Dairesi Başkanlığı futbol takımını 3-2 yenerek, gruptaki ilk 3 puanını aldı. Karşılaşmada rakibine oranla iyi bir mücadele veren Kayapınar Kaymakamlığı takımı, ikinci yarıda rakip takımın iki atağını önlemeyince, kalesinde iki gol gördü. Kayapınar Kaymakamlığı gruptaki üçüncü maçını 10 Mayıs tarihinde Sur Kaymakamlığı takımı ile oynayacak.

İşte Turnuvaya katılan takımlar ve grupları;

A Grubu

Ulaştırma

Adliye

Kayapınar Kaymakamlığı

Sur Kaymakamlığı

Vergi Dairesi Başkanlığı

B Grubu

Din Yüksek İhtisas

Bağlar Milli Eğitim

Yenişehir Milli Eğitim

İşKur İl Müdürlüğü

C Grubu

DSİ

Sur Sosyal Hizmetler

Karayolları

DİSKİ

 

D Grubu

Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğü (GHSMİ)

Yatırım İzleme

PTT

İl Sağlık Müdürlüğü